Flama Aparatları

FLAMA APARATLARI

Flama nedir: denince aklımıza ilk gelen askeri alanlarda Silahlı Kuvvetlerimizin komutanlık kademelerinin, alayların, bölüklerin ve daha alt birimlerin birbirleri ile haberleşmelerinde kullandıkları kumaştan simgeler gelse de kullanım alanı daha fazladır. Bunların dışında, okul, hastane, parti, şirket ve daha birçok kurum ve kuruluşun kendilerini temsil eden özel bayrak çeşitleridir.

Okullar, hastaneler, partiler ve şirketlerin iç ve dış mekânlarına uyum sağlayan boyutlarda yapılmakta olan flama ve aparatlar kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan hazırlanmaktadır. Birçok şekillerde üretilmekte olan flamalar düz, üçgen, beşgen, kırlangıç ve özel kesim flamalarımız sayısal baskı makinalarımızda tercih edilen renk, desen ve boyutlarda hazırlanmaktadır.

Oldukça profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız aktif, geniş çalışma alanına sahip makinalarımızda istenilen sayı,boyut, renk ve desenlerde siparişleri hazırlamaktalar. Özenle hazırlanan flamalar, tek tek itina ile paketlenmekte ve teslim edilmektedir. Bayraklar ve flamalar birlikte kullanılan aparatlar ile satılmaktadır.

Genellikle saten kumaştan hazırlanan flamalar, isteğinize göre rasel kumaştan hazırlanabilmektedir. Açılış, fuar, bayi toplantıları, şenlikler, festivaller, lasnsmanlar ve otellerde kendi firmalarına ait flamalar hazırlatmakta olan firmalar tercih ederlerse flamaları ipe dizdirerek daha etkili ve kalıcı görsellikler sağlayabilmektedir.

Tercih edilen flama ve aparatların renk, boyut ve modellerinin belirlenmesinin ardından istenilen adetler belirlenerek ücretleri ve anlaşmanın görüşülmesinden sonra istenilen siparişler aynı gün tasarlanmaya ve hazırlanmaya başlanmaktadır. Belirlenen gün ve saatte teslim edilebilme imkanı sunan siparişler amaçlarına uygun şekillerde kullanılacaktır.

Çok geniş kitlelere hitap eden ve sayısız ürün yelpazesi sunan flamaların üzerindeki baskılar uzun yıllar yıpranmadan kullanım imkanı sunmaktadır. Flamaların renk, boyut ve tasarımları tamamen firmaların kendi tercihine göre hazırlanmaktadır.

Arda Bayrak olarak, özel ve kurumsal şirketlerin flamalarını oluştururken çıkan sorunlara, alanında uzman çalışanlarımız ile yardımcı oluyoruz. Yaptıkları işte uzman ve sınırsız hayal güçlerine sahip çalışanlarımız tercihlerinize göre logo ve renklerle flamalarınızı tasarlamakta, öneri ve beğenilerinize sunmaktadır.

TOP